Komandinis turnyras 2019 10 20.

Tai ketvirtasis mūsų klubo komandinis turnyras, kuriame dalyvavo ne tik jo nariai, bet ir svečiai. Visi dalyviai pagal pajėgumą buvo padalinti į dvi grupes – A ir B. Kiekvienoje grupėje buvo 4 komandos, kurioms teko sužaisti su kiekviena komanda iš tos pačios grupės. Atmosfera salėje buvo įkaitusi, dalyviai kovojo už kiekvieną tašką, iš patirties žinodami, kad kelios praleistos progos gali neigiamai nulemti varžybų rezultatą. Taip pat turėjo įtakos komandos strategija, kaip geriau sudėlioti poras, tam kad pasiekti geriausią rezultatą.

Grupės A nugalėtojais tapo „Braškės“ (Nadežda, Jurgita, Dominykas, Nerijus ir Miras), 2 vietą užėmė „Alyviniai obuoliai“ (Laura, Diana, Rokas, Aleksandras ir Pavel), 3 vietą – „Lauras ir labai“ (Kotryna, Jolanta, Lauras, Pranas и Kęstutis) ir ketvirtais tapo „A komanda“ (Viktorija, Dalia, Vitalij, Gediminas ir Julius).

Grupės B nugalėtojais tapo: „Antrokai“ (Dovilė, ♥Aleksandra♥, Egidijus, Povilas ir Valdemaras), 2 vietą užėmė „Playrytas“ (Neringa, Agnė, Egidijus, Ričardas и Tomas), 3 vietą – „Strelės“ (Laima, Jolanta, Vytautas, Rokas ir Dmitrij) и ketvirtais tapo komanda „Dream team“ (Jovita, Vytautė, Edvard, Aleksandr ir Valentinas).

Daugiau nuotraukų facebook>>>